fbpx
Wiadomości

Krzysztof Kukucki organizuje konkurs dla zakochanych

Dzisiaj, 25 stycznia podczas transmisji online Krzysztof Kukucki poinformował o walentynkowym konkursie dla mieszkańców. Do wygrania jest kolacja dla dwóch osób ufundowana przez zastępcę prezydenta miasta, Krzysztofa Kukuckiego.

Co musisz zrobić, aby zgarnąć nagrodę? Razem ze swoją drugą połówką musicie pstryknąć sobie fotkę wybranym miejscu we Włocławku, a następnie wysłać wybrane zdjęcie wiadomości prywatnej na fanpage prezydenta.

14 luty, czyli Święto Zakochanych zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji mam dla Was konkurs. Do wygrania jest kolacja dla dwóch osób. Co trzeba zrobić? To bardzo proste. W wiadomości prywatnej wyślij na mój fanpage zdjęcie „Zakochany Wloclawek” z naszym miastem w tle. Wybiorę 10 najlepszych. Następne wybrane zdjęcia zostaną dodane na fb i zacznie się głosowanie. To Wy swoimi ‘like’ wybierzecie najlepsze zdjęcie. Wygrana osoba otrzyma ufundowaną przeze mnie kolację dla dwojga. Trzymam kciuki i życzę powodzenia. Na wasze zdjęcia czekam do 4 lutego – pisze na swoim facebook’u Krzysztof Kukucki.

Konkurs na facebook’u.

Regulamin konkursu.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji