fbpx
Wiadomości

Kryminalni znaleźli w mieszkaniu 37-latka pół kilograma marihuany i kokainę!

Włocławscy policjanci zatrzymali 37-latka, u którego znaleźli prawie pół kilograma marihuany i kokainę. Zgodnie z decyzją sądu podejrzany trafił już na trzy miesiące do aresztu tymczasowego. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni zwalczający przestępczość narkotykową przypuszczali, że 37-latek z Włocławka może posiadać w miejscu zamieszkania niedozwolone substancje. Postanowili więc zweryfikować swoje ustalenia i sprawdzili pomieszczenia użytkowane przez włocławianina.

Okazało się, że mieli rację. Znaleźli tam około pół kilograma podejrzanie wyglądającego suszu roślinnego i kilka gramów białego proszku. Przeprowadzone badania wykazały, że to marihuana i kokaina.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Za złamanie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności. Na wniosek policjantów i prokuratora, sąd już zastosował wobec podejrzanego trzymiesięczny areszt tymczasowy.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji