fbpx
Wiadomości

Kradli złom rozbiórkowy.

9 grudnia około godz. 10:50 do dyżurnego Straży Miejskiej zadzwonił z interwencją dyżurny ruchu kolejowego, z dworca PKP przy ulicy Okrzei 65 informując, że dwóch mężczyzn kradnie złom rozbiórkowy, z terenu nowo budowanego dworca przesiadkowego.

Patrol Interwencyjny Straży Miejskiej niezwłocznie udał się we wskazany rejon. Na miejscu pracownicy z budowy potwierdzili, że dwaj mężczyźni, kilka minut wcześniej dokonali kradzieży elementów metalowych, z terenu budowy, przerzucając je przez ogrodzenie.

Metalowe elementy przerzucane na torowisko, były przez mężczyzn następnie układane na wózku, który stał bezpośrednio na torach kolejowych. Powyższa sytuacja spowodowała zatrzymanie składu kolejowego jadącego od strony Torunia. Strażnicy udali się na poszukiwanie złomiarzy, których ujęli na ulicy Okrzei, w rejonie budynku Poczty Polskiej. Mężczyźni zostali wylegitymowani. Byli to dwaj mieszkańcy włocławskiego Śródmieścia, w wieku 34 i 47 lat. Obaj zostali przekazani przybyłemu na miejsce patrolowi Policji, do dalszych czynności służbowychDariusz Rębiałkowski, rzecznik SM

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji