fbpx
Wiadomości

Konkurs dla uczniów i dorosłych na Dyktanda.pl

Serwis Dyktanda.pl zaprasza na konkurs Angielski Mistrz Wypracowań!

Tym razem zmagania uczestników będą polegały na objaśnianiu zagadnień z tego popularnego języka obcego. Organizator oczekuje, że wypracowania przygotowywane będą po polsku, tak aby mogły pełnić funkcję wsparcia dla osób uczących się angielskiego. Jedynie przykłady i nazwy np. czasów należy pisać po angielsku. Jakie są przewidziane tematy wypracowań? To np. łatwe i skomplikowane słowa, popularne zwroty oraz czasy i inne zagadnienia z gramatyki.

 Uczestnicy konkursu sami wybierają nie tylko tematy, jakie chcą opisać ale także nagrody, które otrzymają w zamian za wysoką lokatę w rankingu (do określonej wartości).

Organizator nagrodzi aż pięćdziesięciu najlepszych uczestników! Dodatkowo przewidziano nagrody gwarantowane za zebranie danej liczby punktów.

Konkurs właśnie wystartował i potrwa do 5 grudnia 2021 r.

Udział może wziąć każdy, bez względu na wiek, a przygotowane tematy umożliwiają udział osobom o różnym poziomie znajomości angielskiego. Początkujący mogą np. pisać o kolorach, a zaawansowani omawiać czasy złożone. Organizatorzy zapraszają do udziału zarówno uczniów, jak i dorosłych.

Zapisy do konkursu, lista tematów oraz lista nagród dostępne są na stronie: Dyktanda.pl

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji