fbpx
Testowy baner
Wiadomości

Kończy się ankieta na temat planu ruchu dla Śródmieścia.

Włocławianie mogą wyrazić swoją opinię jeszcze tylko w czwartek 20 sierpnia 2020 r., do godz. 23:59. Łącznie ankieta zawiera 16 pytań, można podzielić się też swoimi uwagami.

W ankiecie ratusz m.in. pyta o to, w jaki sposób mieszkańcy najczęściej poruszają się po Śródmieściu: środkami lokomocji czy może pieszo? Czy włocławianie uważają, że na drogach w ścisłym centrum piesi i rowerzyści mają wystarczająco dużo miejsca – czy spotkali się z sytuacją, że zaparkowany na chodniku samochód utrudniał poruszanie się pieszych oraz rowerzystów?

Jaką politykę parkingową preferują mieszkańcy? (parking podziemny, rozproszenie mniejszych parkingów na terenie Śródmieścia przy jednoczesnym poszerzeniu dostępności przestrzeni na placu Wolności, redukcja miejsc parkingowych z pozostawieniem parkingów naziemnych i zwiększeniem ilości kursów autobusowych do i ze Śródmieścia, brak jakiejkolwiek ingerencji w obecne miejsca parkingowe).

Ankieta konsultacyjna dotycząca planu ruchu dla Śródmieścia dostępna jest na platformie: https://wloclawek.konsultacjejst.pl/konsultacje/0173b3e5-b853-43a0-80fc-772a5053fbd5

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji