fbpx
Testowy baner
Wiadomości

Kolejny konkurs architektoniczny ogłoszony -przebudowa Placu Wolności.

Urząd Miasta ogłosił postępowanie ofertowe, którego celem jest wyłonienie wykonawcy do przeprowadzenia konkursu na opracowanie koncepcji architektonicznej dla zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa Placu Wolności – dokumentacja”.

Zgodnie ze specyfikacją, wykonawca na podstawie dokumentów i materiałów przekazanych przez Zamawiającego, zobowiąże się między innymi do: zapewnienia udziału w składzie Sądu Konkursowego 3 osób, w tym Sędziego Referenta i Sędziego Przewodniczącego; a także do współpracy przy ocenie prac konkursowych, sporządzaniu uzasadnień wyboru prac nagrodzonych i wyróżnionych oraz udziału w publicznym ogłoszeniu rozstrzygnięcia konkursu. Postępowanie skierowane jest do oddziałów Stowarzyszenia Architektów Polskich.

Krzysztof Kukucki zastępca prezydenta: Jest to nowe podejście do projektowania, do tego co stanowi nasze wspólne dobro. Jestem głęboko przekonany, że mieszkańcy Włocławka po realizacji nie tylko tego projektu powiedzą, że ten dodatkowy wysiłek i dodatkowa praca opłaciła się i przyniosła spodziewane efekty.

 

Przebudowa Placu Wolności to kolejny ogłoszony konkurs.W pierwszych dniach września ratusz ogłosił dwa konkursy architektoniczne:„Zielone tereny Śródmieścia” i „3-go Maja Woonerfem „-konkurs we współpracy ze Stowarzyszeniem Architektów Rzeczypospolitej Polskiej, zadanie w ramach Gminnego Programu Rewitalizacji.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji