fbpx
Bez kategorii

Kolejne webinaria dla seniorów

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu ruszył z kolejnym cyklem webinariów poświęconych tematyce senioralnej.

W ramach całego cyklu odbędą się spotkania online w tematyce nowych technologii, zdrowia i bezpieczeństwa seniorów, gadżetów dla osób starszych oraz treningów pamięci. Nie zabraknie również treści związanych z aktualną sytuacją pandemiczną, a dokładnie przeciwdziałania negatywnym skutkom izolacji wśród osób starszych, dotkniętych samotnością podczas pandemii COVID-19.

Udział w webinariach nie wymaga wcześniejszej rejestracji. Wystarczy wejść w konkretny link spotkania w dniu wydarzenia. Nie ma potrzeby instalowania platformy, można kliknąć w opcję „Dołącz z przeglądarki”. Po przekierowaniu pojawi się okno do podania swojego imienia oraz adresu mailowego. Następnie należy wcisnąć przycisk “Dołącz jako gość” i na końcu „Dołącz do spotkania”. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego istotne jest punktualne zalogowanie na spotkanie. Pierwszy webinar już się odbył, następne zaplanowane są na 28 września 2021 r. i 5 października 2021 r.

Więcej informacji na ten temat publikuje Włocławskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu: Webinariach dla seniorow/

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji