fbpx
Galerie Wiadomości

Kobiety z Ukrainy przeszły metamorfozę we Włocławku i podejmują pracę!

Projekt ,,Pierwszy krok” został sfinalizowany. Projekt został napisany z myślą o kobietach z Ukrainy, które przyjechały tutaj szukać swojego miejsca na świecie. Idea tego projektu sprowadzała się do holistycznego spojrzenia na człowieka.

Z jednej strony psychika, ponieważ w projekcie była zaangażowana pani psycholog. Z drugiej strony wiedza, ponieważ zaangażowani byli pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy, doradca zawodowy, pośrednik pracy, aby osoby z Ukrainy, które w zasadzie nie wiedzą niczego o naszym rynku pracy w Polsce mogły posiąść wiedzę jak się po nim poruszać, jak nie dać się oszukać, jakie są podstawowe zasady jeśli chodzi o szukanie pracy. No i trzeci obszar to fizyczność. W tej kwestii pomagała i współpracowała w ramach projektu wizażystka, stylistka, właścicielka firmy ANA4STYLE.

W tych trzech sferach, czyli wiedzy, dobrostanu psychicznego i również dobrego fizycznego dobrego samopoczucia same ze sobą przyniosły to efekty w postaci podjęcia pracy czy rozmów kwalifikacyjnych, które się teraz odbywają.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji