„Kłamstewka” – debiut reżyserski Pawła Wawrzeckiego we Włocławku!

Autor: Kinga Sroczyńska / 10 października 2017 / Kultura

„Kłamstewka” – debiut reżyserski Pawła Wawrzeckiego we Włocławku!

W sobotę- 28 października Centrum Kultury “Browar B.” zaprasza na przedstawienie Teatru Kwadrat z gwiazdorską obsadą.

Billy i Jane (Paweł Małaszyński/Paweł Domagała i Marta Żmuda Trzebiatowska) są młodym małżeństwem. Niedawno przyszła na świat ich córeczka Emily. Podczas gdy Jane całkowicie oddaje się macierzyństwu, jej mąż Billy przeżywa kryzys odrzucenia i wikła się w romans z dużo młodszą trenerką fitnessu. Billy całkowicie traci głowę dla atrakcyjnej kochanki, do czego przyznaje się swojemu ojcu. William (Paweł Wawrzecki) nie jest zachwycony postępowaniem syna, ale obiecuje dotrzymać tajemnicy. Jednak dziwne zachowanie Wiliama, nagły zapał do sportowego stylu życia Billego oraz brak czasu na wspólną kolację to wystarczające poszlaki dla przenikliwej matki Billego – Alice (Ewa Kasprzyk). Jako mistrzyni intrygi – postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i zaprosić młodych do siebie na… sernik. Słodki podwieczorek zamienia się w wyjątkowo pikantną ucztę, podczas której wspomnienia i kłamstewka miksują się, tak, że z czasem wszystkim trudno się połapać, co jest prawdą… Czy doświadczeni rodzice będą potrafili przekonać młodych, że miłości trzeba dać szansę? Czy wyjawione po latach sekrety mogą zburzyć harmonię długotrwałego związku dwojga ludzi? I czy aby kłamstwo w dobrej wierze to na pewno bezpieczna gra?

Dowcipne dialogi jak filmach Woody’ego Allena to niewątpliwie mocna strona „Kłamstewek”. Autor komedii Joe DiPietro jest błyskotliwym obserwatorem relacji międzyludzkich, a w jego sztukach przejrzeć się możemy jak w zwierciadle.

Przedstawienie jest debiutem reżyserskim aktora Pawła Wawrzeckiego, artysty o najdłuższym stażu pracy w Teatrze Kwadrat. Jego wieloletnie doświadczenie komediowe zaowocowało prawdziwie kunsztownym i przezabawnym spektaklem…

OBSADA:

  • William – Paweł Wawrzecki
  • Alice – Ewa Kasprzyk
  • Billy – Paweł Małaszyński / Paweł Domagała
  • Jane – Marta Żmuda Trzebiatowska

Spektakl odbędzie się 28 października o godzinie 16.00 i 19.00 w Centrum Kultury „Browar B”.

Bilety do nabycia na stronie Teatru Kwadrat www.teatrkwadrat.pl, kasie Centrum Kultury oraz w sieci salonów EMPiK.
Bilety: 90zł, 130zł, 150zł w „Browarze B.” oraz na www.biletyna.pl.
Rezerwacja telefoniczna: 607-907-704.

28 października 2017 roku (sobota). Spektakl Teatru Kwadrat “Kłamstewka”.

Lokalizacja: Centrum Kultury “Browar B.”, ul. Łęgska 28; Czas: godz. 16.00/ godz. 19.00; Wstęp: bilety 90 zł/ 130 zł/ 150 zł.

*źródło: Centrum Kultury “Browar B.”

Wpis: Kinga Aneta Sroczyńska- redaktor prowadząca ARTax Media Włocławek

© 2017-19 TU Włocławek. (pobierz logotyp)