fbpx
Testowy baner
Wiadomości

Kino samochodowe w Grodzie Łokietka -będzie atrakcja dla najmłodszych.

Burmistrz Brześcia Kujawskiego we współpracy z Dyrektorem Zespołu Szkół CKR w Starym Brześciu zapraszają na kino samochodowe z okazji dnia dziecka.

W piątkowy wieczór, 5 czerwca br. na stadionie Zespołu Szkół CKR w Starym Brześciu będzie okazja spotkać się na nocnym seansie filmowym. Po raz pierwszy do Grodu Łokietka zawita kino samochodowe! Serdecznie zapraszamy na film pt. „Dzielny kogut Maniek„.


„Dzielny kogut Maniek” to historia sympatycznego koguta – tytułowego Mańka. Maniek od zawsze marzył, by zostać mistrzem w dowolnej dziedzinie. Niestety los rzucił go ku agroturystyce. Krótko mówiąc Maniek jest małym wiejskim kogutem o wielkich marzeniach i nic nie wskazuje na to, by coś miało się w tej sprawie zmienić. Aż do dnia, gdy podstępny rolnik (dla przyjaciół farmer) doprowadza gospodarstwo na skraj ruiny. Maniek wraz z ekipą przyjaciół z kurnika oraz kopą dzielnych jaj musi stanąć w obronie rodzinnego domu.

Seans zaplanowano na godzinę 21:00. Wstęp bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

Należy mieć na uwadze obecną sytuację epidemiologiczną. W trosce o bezpieczeństwo uczestników wydarzenia prosimy o zapoznanie się z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego: https://bit.ly/3gKiWzc

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji