fbpx
Testowy baner
Wiadomości

Kiedyś był w PO…teraz jak sam mówi znalazł bezpieczną przystań w Porozumieniu. Rafał Sobolewski w 100% popiera Andrzeja Dudę.

1 lipca 2020 do Włocławka przyjechał lider Porozumienia Jarosław Gowina i Wiceminister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Iwona Michałek. Podczas spotkania z mediami politycy zachęcali do oddania głosu 12 lipca na Andrzeja Dudę.

Jarosław Gowin: Kolejna kadencja Andrzeja Dudy będzie oznaczać trzy lata stabilizacji. Potrzebujemy tej stabilizacji, by móc ratować polskie firmy i miejsca pracy. Wybór Rafała Trzaskowskiego to z całą pewnością nasilenie konfliktów politycznych.

Iwona Michałek: To naprawdę ogromny sukces –84% Polaków uważa, że w Polsce żyje się lepiej niż 5 lat temu. Jako rząd Zjednoczonej Prawicy wprowadziliśmy, bardzo często z inicjatywy prezydenta Andrzeja Dudy wiele, dobrych programów dla Polski.

W konferencji udział wziął były radny Rady Miasta Włocławek Rafał Sobolewski, przez wiele lat związany był z Platformą Obywatelską, którą opuścił w 2017 roku, bo jak mówił Chcę sprawniej działać. Nie chcę do końca być osobą, która firmuje to, co się dzieje w mieście”.

W 2018 roku Sobolewski został radnym sejmiku województwa kujawsko-pomorskiego , do którego dostał się z list PiS.

Dziś mówi, że znalazł swoje miejsce i popiera w 100 % Andrzeja Dudę…

Rafał Sobolewski: Blisko od 20 lat funkcjonuję jako samorządowiec, pochodzę z Włocławka, ale w ostatnich latach jest mi dane pracować więcej w Warszawie i dotykać tych materii, którymi zajmuje się nasz rząd. Na dzień dzisiejszy z całą pewnością mogę powiedzieć, że przede wszystkim znalazłem spokojną i bezpieczną przystań w Porozumieniu. Mam to szczęście, że mogę z bliska przypatrywać się wspaniałej pracy dla Polski wielu osób chociażby obecnej tu dziś pani minister Michałek, pana premiera Gowina czy pani minister Emilewicz. Chcę z pełną świadomością powiedzieć, że ta wspaniała praca nie byłaby możliwa i nie przynosiłaby takich owoców, gdyby nie obecność w pałacu prezydenckim Andrzeja Dudy.

Kinga Maślanka

 

Polecamy

3 komentarze

  1. Mądrze postąpił, widać, że potrafi ocenić rzeczywistość i iść z tymi, którzy stawiają na dobro Polski i jej narodu.

Miejsce konstruktywnej dyskusji

%d bloggers like this: