fbpx
Wiadomości

Kaczyński: Ktoś nam sypie piasek w szprychy w tym okręgu wyborczym…

19 września w auli Kujawskiej Szkoły Wyższej przy Placu Wolności odbyła się konwencja Prawa i Sprawiedliwości z udziałem Prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego.

Prezes Kaczyński mówił min. o dotychczasowym wsparciu polskich rodzin, wzroście PKB , o tym , iż obecny rząd chce by Polacy żyli tak jak na Zachodzie i o… pewnej szczególnej sprawie, która dotyczy startu do senatu posła Łukasza Zbonikowskiego, który jeszcze do niedawna był w PiS,a obecnie startuje z komitetu Patrioci i Samorządowcy.

Jarosław Kaczyński: Jest też jeszcze jedna sprawa, bo tak się jakoś zdarzyło, że w tym okręgu wyborczym i to już nie po raz pierwszy, ktoś nam sypie piasek w szprychy. Kandydatem Prawa i Sprawiedliwości jest tylko jeden, senator, działacz polityczny, działacz Prawa i Sprawiedliwości, pan Józef Łyczak. Pan Zbonikowski po prostu tworzy szansę dla naszych przeciwników, działa na korzyść naszych przeciwników, tych, którzy chcą żeby Polska szła wstecz, z powrotem do postkomunizmu, z powrotem do niesprawiedliwości, do nadużycia, do rabunku, do tego wszystkiego z czym mieliśmy przez lata do czynienia. To musimy wiedzieć i mieszkańcy tego okręgu senackiego też muszą to wiedzieć. Głos na pana Zbonikowskiego to jest głos przeciw PiS i przeciw Polsce. Głos na pana Józefa Łyczaka to jest głos za dobrą zmianą.

Kinga Maślanka

 

Polecamy

2 komentarze

Miejsce konstruktywnej dyskusji

%d bloggers like this: