fbpx
Testowy baner
Region

Już dziś Święto Żuru Kujawskiego w Brześciu Kujawskim! Na scenie wystąpi Enej!

Urząd Miejskie w Brześciu Kujawskim, Zespół Szkół Centrum Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Brześciu oraz Brzeskie Centrum Kultury i Historii „Wahadło” zapraszają na największe kulinarne wydarzenie w regionie, jubileuszowe X Święto Żuru Kujawskiego.

W tym roku w konkursie kulinarnym wezmą udział 23 drużyny, które zrobią wszystko by ugotować najsmaczniejszy Żur Kujawski. Profesjonalne Jury zdecyduje jaki żur był najsmaczniejszy i najbardziej doprawiony. Konkurs kulinarny rozpocznie się o godzinie 16:00 na boisku przy Zespole Szkół centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Brześciu.

W trakcie konkursu kulinarnego, około godziny 16:30 na scenie główniej wystąpi zespół Girls Cover, prezentując polskie i światowe przeboje muzyki rozrywkowej. Wokalistką zespołu jest znana z dwóch edycji programu The Voice of Poland Joanna Kaczmarkiewicz.

Około godziny 18:30 poznamy werdykt Jury i dowiemy się kto ugotował najsmaczniejszy Żur Kujawski podczas X Święta Żuru Kujawskiego. W oczekiwaniu na występ gwiazdy wieczoru, na scenie odbędą się konkursy dla publiczności.

O godzinie 20:00 na scenie pojawi się gwiazda tegorocznego święta Żuru, zespół Enej. Zespół świętuję w tym roku 10 lecie swojej działalności artystycznej, więc X święto żuru będzie idealną okazją do wspólnego świętowania. Na scenie usłyszymy największe przeboje zespołu takie jak m.in: radio hello, lili, skrzydlate ręce, kamień z napisem love, nie chce się spać, ostatni raz, symetryczno-liryczna, tak smakuje życie,  grozi nam cud, idealny stan, zbudujemy dom.

Około godziny 21:30 rozpocznie się dyskoteka pod gwiazdami, która potrwa do północy.
Przez cały czas trwania imprezy nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych i zabawy z animatorami. Ponadto stoiska gastronomiczne oraz orzeźwiające napoje.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji