fbpx
Testowy baner
Wiadomości

Jeszcze tylko do 10 lipca ratusz czeka na pomysły mieszkańców dotyczące rozwoju miasta.

Pomysły, projekty, inicjatywy w różnych obszarach można zgłaszać za pośrednictwem Kart Pomysłu dostępnych pod adresem: http://www.wloclawek.pl/pl/artykul/284/15238/zmienmy-razem-wloclawek-czekamy-na-wasze-pomysly Zgłaszający mają na to czas do 10 lipca 2020 r.

Karta Pomysłu jest częścią projektu: „Tutaj mieszkam, pracuję, inwestuję i tu wypoczywam” – realizowanego w ramach programu „Rozwój Lokalny”, finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014–2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014–2021.

Zachęcamy do skorzystania z tabeli do Karty Pomysłu oraz z instrukcji wypełniania Karty. W tabeli opisane są nasze problemy, a także do czego zmierzamy i co chcemy osiągnąć. Z instrukcji dowiemy się m.in., że tytuł projektu, który zgłaszamy, powinien krótko i zwięźle identyfikować to przedsięwzięcie, tzn. określać jego zakres oraz miejsce realizacji. Dalej należy określić między innymi po co, jak i dla kogo projekt będzie realizowany, kto będzie jego beneficjentem. To tylko niektóre z wytycznych instrukcjiinformuje ratusz

Osoba wypełniająca Kartę proszona jest m.in. o określenie problemu, celu, sposobu i obszaru realizacji czy źródła finansowania. Ważne jest również, kto skorzysta z danego przedsięwzięcia czyli kto będzie beneficjentem projektu. W Karcie Pomysłu chodzi o pomysły włocławian na rozwiązanie zdiagnozowanych kluczowych problemów naszego miasta.

Po wypełnieniu, Kartę Pomysłu należy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: rozwoj@um.wloclawek.pl lub wrzucić do urny na korespondencję znajdującej się w holu Urzędu Miasta przy Zielonym Rynku 11/13 w terminie do dnia 10.07.2020 r.

 

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji