fbpx
Wiadomości

Jest nowy pełnomocnik wojewody kujawsko-pomorskiego ds. zrównoważonego rozwoju.

W dniu dzisiejszym (11.06) Magdalena Nowak została powołana na stanowisko Pełnomocnika Wojewody Kujawsko-Pomorskiego ds. zrównoważonego rozwoju.

Jest to kontynuacja działań rozpoczętych przez poprzedniego Pełnomocnika – Annę Gembicką, która w dniu 4 czerwca została powołana na stanowisko Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Inwestycji  i Rozwoju.
Magdalena Nowak urodziła się w 1986 roku we Włocławku. Jest absolwentką technikum odzieżowego w Zespole Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki we Włocławku.
Ukończyła Wyższą  Szkołę Bankową w Toruniu, Wydział Finansów i Zarządzania, w specjalności Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Jest aktywną mamą dwójki dzieci.
 
Posiada doświadczenie w pracy z organizacjami pozarządowymi, sektorem MŚP oraz podmiotami zajmujących się tematyką funduszy unijnych. W pracy zawodowej specjalizuje się w doradztwie zawodowym w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Współpracuje z mikroprzedsiębiorcami z województwa kujawsko-pomorskiego. 
 
Magdalena Nowak aktywnie działa na rzecz lokalnej społeczności. Jest czynnie zaangażowana w działalność społeczną, ze szczególnym uwzględnieniem współpracy z Kołami Gospodyń Wiejskich. Jest inicjatorką wielu wydarzeń kulturalnych i sportowych. W wyborach samorządowych w 2018 roku uzyskała mandat radnej Gminy Włocławek. 

Polecamy

6 komentarzy

  1. Znamy mąż….posiadający pieniądze to I taka posada zony….. z biednego max domu A teraz Pani….

    1. Bardzo inteligentna i pracowita osoba.Świetnie nam się współpracowało.Ludzie!A co ma do tego bogaty mąż?!Trzymam Madziu kciuki!Bardzo się cieszę.Wlaściwy człowiek na właściwym miejscu.

  2. Kasiuuu! Co ma piernik do wiatraka? Czy bogaty mąż? Sądzę, że dobrze sytuowany, a związek z zajmowaną funkcją- ŻADEN… Proszę zaangażować się w sprawy bliskie ludziom, to też będzie miała Pani szansę być zauważona przez przez innych… Pozdrawiam

  3. Bardzo fajna i pomocna dziewczyna . Bardzo zaangażowana i nie bojąca się nowych wyzwań. Nikt nie zrozumie ile ja pracy to wszystko kosztuje jezeli sam nie znajdzie się na jej miejscu . Sama wszystko osiągnęła. Brawo i powodzenia Pani Magdo.

  4. Odpowiednia osoba na to stanowisko, konkretną konsekwentna pracowita – żyćzę sukcesów

Miejsce konstruktywnej dyskusji

%d bloggers like this: