fbpx
Testowy baner
Wiadomości

Jest już siedemnaste wydanie Gazety Śródmiejskiej.

Ukazała się nowa “Gazeta Śródmiejska”. To już siedemnaste wydanie periodyku, który ukazuje się w ramach Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Włocławek na lata 2018-2028.

Najnowsze wydanie rozpoczyna się wywiadem z właścicielem nowo otwartej restauracji zlokalizowanej w obszarze rewitalizacji. W wywiadzie pan Krzysztof Skowroński zdradza, dlaczego zdecydował się na uruchomienie takiej działalności. Ponadto w numerze znalazły się informacje na temat realizacji wybranych projektów i przedsięwzięć rewitalizacyjnych oraz ciekawostka dla miłośników historii miasta.

„Gazeta Śródmiejska” jest jednym z projektów Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Włocławek na lata 2018-2028 (GPR). Za jego realizację odpowiedzialny jest Wydział Kultury, Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Włocławek, wspierany przez Wydział Rewitalizacji.

Pełna informacja na ten temat, wraz z przekierowaniem do elektronicznego wydania Gazety: http://rewitalizacja.wloclawek.eu/news,nowa_gazeta_srodmiejska_juz_jest__,953.html

 

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji