fbpx
Testowy baner
Wiadomości

Jest ankieta o procesie rewitalizacji. Zapraszamy do wypełniania

Ankieta jest anonimowa i będzie dostępna do 30 czerwca 2021 r. Pozyskane informacje posłużą do opracowania raportu oceniającego skuteczność wdrażania Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Włocławek na lata 2018-2028 oraz Specjalnej Strefy Rewitalizacji.

Badanie ankietowe jest jednym z elementów oceny GPR, który wdrażany jest od 17 lipca 2018 roku. Wykonawca zadania – Instytut Rozwoju Miast i Regionów na zlecenie Urzędu Miasta Włocławek, przeprowadzi ponadto 40 wywiadów pogłębionych z podmiotami realizującymi GPR, kadrą zarządzającą oraz przedstawicielami Komitetu Rewitalizacji, oceni aktualność zapisów programu, opracuje raport z oceny postępu w realizacji celów oraz zidentyfikuje przesłanki do aktualizacji i kierunki zmian programu, w oparciu o aspekt ilościowy (weryfikowany wymiernymi wskaźnikami i umożliwiający ocenę wstępną) i jakościowy (weryfikowany badaniami jakościowymi i umożliwiający ocenę pogłębioną poprzez dodanie do oceny wstępnej kontekstu interpretacyjnego)

Wszelkie pytania i sugestie związane z przygotowaniem oraz organizacją badania prosimy kierować do Wydziału Rewitalizacji Urzędu Miasta Włocławek, tel. 54 414 44 60, 54 414 40 51, e-mail: rewitalizacja@um.wloclawek.pl

Pełna treść artykułu na ten temat, wraz z przekierowaniem do e-ankiety.

Wersja papierowa dostępna jest w holu Urzędu Miasta przy Zielonym Rynku 11/13 oraz w kawiarni obywatelskiej „Śródmieście Cafe” przy 3 Maja 9.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji