fbpx
Wiadomości

Jeśli rozpoznajesz osobę z wizerunku zadzwoń- płacił ukradzioną kartą !

Włocławscy policjanci zwracają się o pomoc w identyfikacji osoby, której wizerunek publikujemy. Każdy kto rozpoznaje mężczyznę lub może mieć wiedzę co do okoliczności płatności przywłaszczoną kartą  bankomatową w sklepach spożywczych oraz na stacji paliw na terenie Włocławka i Szpetala Górnego proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z komendy miejskiej.

Policjanci z Włocławka prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia utraconej przez pokrzywdzoną karty bankomatowej i następnie dokonania nią płatności zbliżeniowych przez nn mężczyznę.  Do utraty karty doszło w dniu 16.08.2021 r. na parkingu sklepu przy ul. Włocławskiej 47 w Szpetalu Górnym. Nieuprawnionych płatności dokonano następnego dnia tj. 17.08.2021 r. w godzinach porannych i popołudniowych w kilku miejscach na terenie Włocławka i Szpetala Górnego.  

Policjanci zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji mężczyzny przedstawionego na zdjęciach. Każdy, kto rozpoznaje osobę proszony jest o kontakt osobisty z Komendą Miejską Policji we Włocławku, ulica Okrężna 25 lub telefoniczny pod numerem telefonu 47 753 56 04 lub 47 753 56 01. Informacje można przekazać anonimowo!

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji