fbpx
Wiadomości

Jakość obsługi w Urzędzie Miasta i jednostkach podległych -jeszcze można wyrazić swoją opinię w ankiecie.

W serwisie internetowym Związku Miast Polskich jest dostępna ankieta skierowana do mieszkańców Włocławka,  można się w niej  wypowiedzieć jeszcze przez kilka dni – do 31 maja 2020 roku.

Z nowym rokiem włocławski ratusz wszedł  w okres intensywnej pracy nad przygotowaniem Kompletnej Propozycji Projektu wraz z Planem Rozwoju Lokalnego i Planem Rozwoju Instytucjonalnego.

Pracownicy Urzędu Miasta Włocławek wraz z Doradcami Związku Miast Polskich co tydzień spotykają się poprzez łącza internetowe z przedstawicielami różnych środowisk, by wspólnie wypracować Nową Ścieżkę Rozwoju. Do dziś udało się całkiem sporo zrobić m.in. ocenić stan miasta w kontekście miast porównawczych, określić trendy, zagrożenia i potencjały, na których można na nowo zbudować markę naszego miasta. Za pomocą ankiet internetowych włocławski ratusz podpytał także młodzież i przedsiębiorców, jak postrzegają nasze miasto, jakie mają plany, co im przeszkadza, a co mogłoby pomóc w dalszym rozwoju. Dzięki temu Urząd Miasta Włocławek wie, jak wiele mam do zrobienia, aby tym grupom umożliwić rozwój w naszym mieście.

Krzysztof Kukucki zastępca prezydenta miasta: Od roku pracujemy nad projektami, które mogą być realizowane we Włocławku w ramach programu „Rozwój Lokalny” finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014 – 2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021.Ponieważ do drugiego etapu dostaliśmy się na 6 miejscu (z 212 zgłoszonych zarysów projektowych), od początku obecnego roku wspólnie z doradcami Związku Miast Polskich pracujemy m.in. nad Programem Rozwoju Instytucjonalnego. Jego realizacja ma na celu poprawę jakości funkcjonowania administracji Miasta i obsługi mieszkańców.

Na tym jednak ratusz nie poprzestaje. Aby diagnoza była możliwie najpełniejsza i faktycznie pozwoliła  „uszyć” Włocławek na miarę naszych marzeń, włocławski urząd chciałby pozyskać opinię od – Mieszkańców naszego miasta – o pracy Urzędu Miasta i podległych mu instytucji.

W tym celu opracowano ankietę, za pomocą której mieszkańcy Włocławka będą mogli się na ten temat wypowiedzieć. Czy są usatysfakcjonowani dotychczasowym stanem, czy Urząd Miasta powinien coś zmienić, jakim trybem obsługi mieszkańcy są zainteresowani. A może to właśnie nowe rozwiązania, których wprowadzenie wymusiła na nas sytuacja epidemiczna, przypadły włocławianom do gustu i powinniśmy wprowadzić je na stałe?

Wypełnienie ankiety zajmie Państwu kilka minut, a dla Urzędu Miasta będzie nieocenionym źródłem informacji, by zmieniać się na lepsze.

Artykuł na ten temat, wraz z przekierowaniem do ankiety, jest opublikowany pod adresem: http://www.wloclawek.pl/pl/artykul/76/14993/co-udalo-nam-sie-zrobic-do-tej-pory-ankieta-dla-mieszkancow

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji