fbpx
Wiadomości

Jak skutecznie zbudować markę w Internecie? Spotkanie networkingowe dla przedsiębiorców już w tym tygodniu!

Specjalnie dla lokalnych przedsiębiorców Włocławskie Centrum Biznesu przygotowało kolejne inspirujące wydarzenie, w ramach którego będzie można poszerzyć swoją wiedzę z zakresu budowania marki w Internecie i komunikacji – spotkanie networkingowe pt. ,,Budowa marki w Internecie i komunikacja”.

Budowanie marki bez wątpienia jest bardzo ważnym elementem w biznesie. To właśnie za człowiekiem najchętniej podążają użytkownicy, a nie za produktem. W dobie Internetu wyróżnienie się na tle konkurencji nie jest łatwym zadaniem. Budowa silnej marki z pewnością przyniesie wiele korzyści jak rozpoznawalność, lepsza pozycja na rynku czy zwiększenie sprzedaży. W trakcie spotkania każdy Uczestnik będzie mógł skorzystać z wiedzy prelegenta zarówno w trakcie jego wystąpienia jak i w przerwach.

Wydarzenie będzie idealne dla przedsiębiorców zainteresowanych zwiększaniem swojej wiedzy i rozwojem działalności gospodarczej.

Organizatorzy zachęcają do zabrania ze sobą materiałów promocyjnych w postaci wizytówek, ulotek, folderów, banerów. Istnieje również możliwość organizacji przestrzeni wystawowej pod stoisko promocyjne.

Link do wydarzenia na FB: http://bitly.pl/bOqlW

Harmonogram spotkania:

  • godz. 9:30 – 10:00 networking – spotkanie przy kawie
  • godz. 10:00 – 10:45 prelekcja ” Budowa marki w Internecie i komunikacja cz. I”
  • godz. 10:45 – 11:15 networking – spotkanie przy kawie
  • godz. 11:15 – 12:00 prelekcja ” Budowa marki w Internecie i komunikacja cz. II”
  • godz. 12:00 – 12:30 networking – spotkanie przy kawie

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji