fbpx
Wiadomości

Jak rozpoznajesz osoby z wizerunku ZADZWOŃ!

Włocławscy policjanci zwracają się o pomoc w identyfikacji osób, których wizerunek publikujemy.

Każdy kto ich rozpoznaje lub może mieć wiedzę co do okoliczności przywłaszczenia karty płatniczej zagubionej na ulicy Wojska Polskiego we Włocławku i dokonania nią za pomocą płatności zbliżeniowych  zakupów w sklepach spożywczych przy ulicy Targowej, Królewieckiej i Kościuszki we Włocławku proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z komendy miejskiej.

Policjanci z Włocławka prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia przez nn mężczyzn karty płatniczej przy ulicy Wojska Polskiego w dniu 16 października 2020 roku około godziny 15.00, za której pomocą sprawcy dokonali zakupów na terenie trzech sklepów spożywczych. Do wykorzystania karty w sklepach doszło 17 października 2020 roku w godzinach pomiędzy 18.00 a 20.00.

Policjanci zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach. Osoby, które je rozpoznają proszone są o kontakt osobisty z Komendą Miejską Policji we Włocławku, ulica Okrężna 25 lub telefoniczny pod numerem telefonu 47 753 56 31 lub 47 753 56 00. Informacje można przekazać anonimowo!

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji