fbpx
Testowy baner
Wiadomości

Jak rozpoznajesz osobę z wizerunku ZADZWOŃ!

Włocławscy policjanci zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby, której wizerunek publikujemy. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę na zdjęciach lub może mieć wiedzę co do okoliczności przywłaszczenia terminala Bluebird do wystawiania biletów, do którego doszło 01 maja 2020 roku około godziny 11 w pociągu relacji Toruń-Kutno proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z komendy miejskiej.

Policjanci z Włocławka prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia terminala BLUEBIRD (urządzenie służyło do wystawiania biletów w pociągu relacji Toruń – Kutno) do jakiego doszło w piątek (01.05.2020) po godzinie 11. Z ustaleń mundurowych wynika, że mężczyzna podczas wysiadania na stacji Włocławek Brzezie z pociągu zabrał urządzenie ze stolika i oddalił się.  

Policjanci zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Jeżeli ktoś rozpoznaje mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty z Komendą Miejską Policji we Włocławku, ul. Okrężna 25 lub telefoniczny pod nr tel. 47 753 56 53, 47 753 56 00 albo numerem alarmowym 112. Informacje można przekazać anonimowo!

Polecamy

1 komentarz

Miejsce konstruktywnej dyskusji

%d bloggers like this: