fbpx
Testowy baner
Wiadomości

IV Mistrzostwa Włocławka w Badmintonie


W dniu 26 września w odbędą się 4. Mistrzostwa Włocławka Amatorów w Badmintonie. Turniej odbędzie się w Hali Sportowej Zespołu Szkół Technicznych we Włocławku. O miano najlepszych badmintonistów w ramach IV Mistrzostw Włocławka będą walczyć dorośli zawodnicy, dla których przygotowano możliwość udziału w jedenastu kategoriach, m.in. dla zawodników zaawansowanych i debiutantów. Przygotowano też kategorię, w której zostanie wyłoniony najlepszy mieszkaniec i mieszkanka Włocławka oraz najlepiej grający w badmintona nauczyciel.

Turniej odbędzie się dzięki wsparciu finansowemu Gminy Miasto Włocławek, a cykl turniejów Grand  Prix Województwa Kujawsko – Pomorskiego w ramach którego odbywają się turniej wspierają finansowo: Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, Urząd Marszałkowski w Toruniu. 

Wszyscy chętni, którzy pragną wziąć udział w 4. Otwartych Mistrzostwach Amatorów w Badmintonie mogą zapisywać się przy pomocy formularza znajdującego się na stronie Uczniowski Klub Sportowy Start lub korzystając z numeru telefonu 785 474 000. Organizatorem turniejów jest UKS „START” Smólnik.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji