fbpx
Testowy baner
Galerie Tylko TU Wiadomości

IV Edycja Targowego Śródmieścia. 3-go Maja znów tętniło życiem

W niedzielę 18 lipca odbyła się IV Edycja Targowego Śródmieścia, cieszyła się ona bardzo dużym zainteresowaniem. Tegoroczna edycja była największą z dotychczasowych i wzbudziła w mieszkańcach wiele pozytywnych emocji.

Swoje produkty oraz oferty przedstawiło ponad 80 marek. Jak mówią sprzedawcy, Targowe Śródmieście jest jedną z lepiej zorganizowanych imprez. Wiele sprzedawców brało udział w poprzednich edycjach, chodź i w tej pojawiły się nowe przedsiębiorstwa, które reprezentowały swój asortyment. Wśród reprezentantów firm Targowe Śródmieście cieszy się dobrą opinią, marki mogły nawiązać dialog z mieszkańcami oraz pokazać się w bardziej żywej formie niż za szklanej witryny.

Wśród mieszkańców popularnością cieszyła się strefa rekrutacji, w której mogli zapoznać się oni z wieloma ofertami pracy. Strefa rekrutacyjna cieszyła się na tyle dużym zainteresowaniem, że część osób brała ulotki nie tylko dla samych siebie, a znajomych. Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko Fajansiary, która przedstawiała właśnie włocławski fajans. Najmłodsi również wyszli bardzo zadowoleni, było mnóstwo konkursów z ciekawymi nagrodami, malowanie buziek które cieszyło się jednym z większych zainteresowań oraz mnóstwo gier przygotowanych przez przedsiębiorców.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji