fbpx
Wiadomości

Internetowa ankieta! Jakie są oczekiwania mieszkańców wobec harcerskiej ,,Bazie przygody”?

Działania społeczne w harcerskiej „Bazie przygody”, która powstaje  w parku na Słodowie, to jedno z zadań dofinansowanych z tzw. funduszy norweskich. Zgodnie z założeniami, o charakterze tych  działań decydować będą mieszkańcy.

Dlatego w dniach od 6 do 20 czerwca 2022 r. włocławianie będą mogli się wypowiedzieć w anonimowej ankiecie, która będzie dostępna na stronie Włocławek – konsultacje.

Zebrane informacje posłużą jednemu celowi – właściwemu zaprojektowaniu przez harcerzy działań społecznych, zgodnych z oczekiwaniami mieszkańców. Ankieta, oprócz metryczki, zawiera kilka pytań. To między innymi pytanie o oczekiwany charakter przedsięwzięć proponowanych przez harcerzy w parku, o dotychczasowe doświadczenia w tym zakresie oraz pytanie o dostępną w parku infrastrukturę.

Działania społeczne w „Bazie Przygody” to jeden z projektów możliwych do zrealizowania dzięki udziałowi Włocławka w Projekcie „WŁOCŁAWEK – MIASTO NOWYCH MOŻLIWOŚCI. Tutaj mieszkam, pracuję, inwestuję i tu wypoczywam” finansowanego w ramach „Programu Rozwój Lokalny” ze środków Mechanizmu Finansowego EOG i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014 – 2021”.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji