fbpx
Testowy baner
Lifestyle Tylko TU

Instagramowe perełki- najciekawsze blogi na Instagramie

Instagram jest jednym z bardziej popularnych mediów społecznościowych. Tysiące użytkowników korzysta z tej aplikacji poprzez wstawianie zdjęć, filmików i krótkich opisów. Jednak spośród wielu kont jak wybrać ten najciekawszy? Przedstawiamy nasze top 5 najbardziej interesujących i inspirujących Instagramów.

Aleksandra Helail prowadzi konto na Instagramie o Egipcie, jej głównym celem jest pokazanie Egiptu w świetle, normalnego kraju, a nie kurortu wakacyjnego. Często jej posty dotyczą różnorodności tego państwa, pokazuje ona również różnice kulturowe oraz wszystko to czego nie zaoferują Ci w biurze podróży. Dodatkowo Pani Aleksandra jest bardzo pozytywną osobą, która chętnie dzieli się swoją pasję, a swoich obserwatorów traktuje jak najlepszych przyjaciół.

Cyniczny Romantyzm jest to blog poświęcony kulturze i sztuce, która obecna jest w każdej dziedzinie życia. Nie znamy osoby prowadzącej tego Instagrama, woli ona być anonimowa, jednak jej sposób postrzegania świata jest daleki od naszych wyobrażeń. Przełamuje ona tabu sztuki, udawadniający, że z kulturą może spotkać się wszędzie i nie zawsze jest ona piękna.

Sexed.pl– jest blog organizacji Anji Rubik, blog ma na celu uświadamiać ludzi na temat bezpiecznego seksu. Instagram prowadzony jest przez wielu specjalistów między innymi seksuolożki Katarzyny Koczułap. Jest podzielony na wiele ciekawych segmentów, oprócz rad jak zachować bezpieczeństwo możemy też spotkać listy od obserwatorów czy dowiedzieć się o faktach i mitach jakie krążą na temat seksu.

Introwertykali– blog prowadzony Martę i Pawła, którzy za swój cel wzięli uświadomienie ludzi o zjawisku introwertyzmu i introwersji. Codziennie można tam znaleźć wiele ciekawych nie tylko dla introwertyków faktów. Instagram ten pozwala zrozumieć osoby, które na co dzień wolą przebywać same.

Planeta Abstrakcja– Instagram o małżeństwie, którzy przemierzają świat łapiąc stopa. Podróżują po mało znanych nam zakątkach planety i odkrywają tajemnice życia w różnych częściach świata. Oprócz Instagrama mają również kanał na YouTube. Byli w takich zakątkach świata jak Kazachstan, Turkmenistan, Irak czy Wenezuela.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji