fbpx
Wiadomości

Iluzjonista, bal karnawałowy ,zajęcia sportowe – takie są ferie w Brześciu Kujawskim.

Zimowe półkolonie cieszą się dużym zainteresowaniem i skupiają duże grupy uczestniczących w nich dzieci. W tym roku także nie zabraknie atrakcji dla milusińskich. Podobnie jak w latach ubiegłych została stworzona różnorodna oferta dla dzieci w wieku szkolnym z terenu miasta i gminy Brześć Kujawski.

Nie zabraknie atrakcji w Brzeskim Centrum Kultury. Od 27 stycznia do 7 lutego na dzieci czeka  mnóstwo atrakcji. Półkolonie przeznaczone są wyłącznie dla dzieci szkolnych (od 1 klasy szkoły podstawowej) z gminy Brześć Kujawski.

W programie ferii:

29 stycznia (godz. 10:00 – 13:00) – wyjazd do kina
30 stycznia (godz. 17:00) – „Magia na wesoło” – spotkanie z iluzjonistą
31 stycznia (godz. 10:00 – 13:00) – pokaz kina sferycznego

3 lutego (godz. 17:00) – wyjazd do parku trampolin
4 lutego (godz. 17:00) – spektakl dla dzieci „Kabaretowy Kogel Mogel”
5 lutego (godz. 10:00 – 13:00) – zajęcia sportowe + ognisko z kiełbaską
6 lutego (godz. 16:00 – 18:00) – bal karnawałowy dla najmłodszych
7 lutego (godz. 17:00) – „Spotkanie z wyobraźnią”

Gminny Klub Sportowy „Łokietek” po raz kolejny przygotował ofertę ferii na sportowo. W tym roku do wyboru są aż cztery dyscypliny sportowe: piłka nożna, lekkoatletyka, boks i siatkówka dziewcząt. Harmonogram zajęć dostępny na plakacie.

Ferie bez śniegu także mogą być udane. Wystarczy odwiedzić Bibliotekę Publiczną w Brześciu Kujawskim. Tam z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Rewelacyjne gry, wciągające książki… Moc atrakcji czeka na dzieci także w Bibliotece w Wieńcu, gdzie zaplanowano zajęcia pt. „Zimowe rozmaitości”. Szczegóły na plakacie.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji