fbpx
Wiadomości

Harcerska ,,Baza przygody” powstaje na Słodowie! Mieszkańcy mogą głosować w ankiecie jakich działań społecznych oczekują

Działania społeczne w harcerskiej „Bazie przygody”, która powstaje w parku na Słodowie, to jedno z zadań dofinansowanych z tzw. funduszy norweskich. Zgodnie z założeniami, o charakterze tych  działań decydować będą mieszkańcy. Dlatego w dniach od 6 do 20 czerwca 2022 r. włocławianie będą mogli się wypowiedzieć w anonimowej ankiecie, która będzie dostępna na stronie http://www.wloclawek.konsultacjejst.pl.

Jednak już w najbliższą sobotę 4 czerwca 2022 r. ankietę będzie można również wypełnić w formie papierowej podczas gry miejskiej, organizowanej przez Hufiec ZHP Włocławek 4. Gra z okazji Dnia Dziecka odbędzie się w parku na Słodowie w godzinach 10.00 – 13.00.

Zebrane informacje posłużą jednemu celowi – właściwemu zaprojektowaniu przez harcerzy działań społecznych, zgodnych z oczekiwaniami mieszkańców.

Ankieta, oprócz metryczki, zawiera kilka pytań. To między innymi pytanie o oczekiwany charakter przedsięwzięć proponowanych przez harcerzy w parku, o dotychczasowe doświadczenia w tym zakresie oraz pytanie o dostępną w parku infrastrukturę.

Organizator – Hufiec ZHP Włocławek 4 serdecznie zachęca do udziału w grze. Plan ramowy spotkania: godz. 10:00 – rejestracja patroli, 10:30 – start gry, 12:00 – finał gry, ognisko z kiełbaskami, wyłonienie zwycięzców i wręczenie nagród, 13:00 – zakończenie spotkania.

Działania społeczne w „Bazie Przygody” to jeden z projektów możliwych do zrealizowania dzięki udziałowi Włocławka w Projekcie „WŁOCŁAWEK – MIASTO NOWYCH MOŻLIWOŚCI. Tutaj mieszkam, pracuję, inwestuję i tu wypoczywam” finansowanego w ramach „Programu Rozwój Lokalny” ze środków Mechanizmu Finansowego EOG i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014 – 2021”.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji