fbpx
Testowy baner
Wiadomości

Gwiazda piłki ręcznej Artur Siódmiak gościem na turnieju „Ręczna na Orliku” przy SP 7

Wczoraj, 7 czerwca 2021 na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 7 odbył się turniej piłki ręcznej dzieci z roczników 2010 i młodszych: „Ręczna na Orliku”.

Honorowy Patronat nad projektem „Ręczna na Orliku” sprawuje Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, natomiast partnerem głównym jest Handball Polska. 

Podczas turnieju nagrywany był spot reklamowy promujący piłkę ręczną na Orlikach, a realizowało go TVP1.

Na turnieju pojawiła się gwiazda polskiego handball’u, Artur Siódmiak.

Warto się ruszać i warto mieć zdrowe społeczeństwo i jak najbardziej z takiego narybku, być może urodzi się jakiś naprawdę wielki sportowiec czego oczywiście tym dzieciom życzę. – powiedział Artur Siódmiak.

Polski piłkarz ręczny, który występował na pozycji obrotowego podzielił się z najmłodszymi receptą na to, jak nie znudzić się piłką ręczną i podtrzymać determinacje to spełnienia sportowych marzeń.

Ja myślę że trzeba każdego dnia pozytywnie się nastrajać, chodzi o szkołę, o życie i między innymi sport, bo pozytywne nastawienie, uśmiech, ta rywalizacja i emocje które towarzyszom w uprawieniu jakiegokolwiek sportu i na pewno dodają otuchy bo żeby być wielkim sportowcem trzeba robić te małe kroczki od początku żeby później zrobić te wielki. – dodał.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji