fbpx
Wiadomości

Gra Miejska w śródmieściu w sobotę 7 września.

W sobotę, 7 września w godzinach  10.00 -12.00 na terenie śródmieścia Włocławka odbędzie się gra miejska przygotowana w ramach obchodów Europejskich Dni Dziedzictwa przez Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku.

Celem gry jest przybliżenie jej uczestnikom wiedzy dotyczącej zabudowy miasta powstałej w latach 1918-1939. Gra została stworzona w oparciu o wystawę czasową pt. „Architektura Włocławka w dwudziestoleciu międzywojennym” prezentowaną w Muzeum Historii Włocławka, a jej tematem są miejsca, zagadki związane z tematem tej wystawy.

Zadaniem uczestników gry będzie poruszanie się pomiędzy punktami zadaniowymi na terenie śródmieścia Włocławka oraz udzielenie odpowiedzi na pytania zawarte w arkuszach gry. Fundatorem nagród rzeczowych dla laureatów gry jest Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

W grze może wziąć udział nie więcej niż 50 osób. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń, których można dokonać osobiście w Muzeum Historii Włocławka przy ul. Szpichlernej 19 lub telefonicznie pod numerem: 54  232 67 53, do 5 września 2019 r. w godzinach od 8.00 do 14.30.

K.M.

 

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji