fbpx
Wiadomości

„Fundusze europejskie na szkolenia dla firm”. Bezpłatne webinarium

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza do udziału w webinarium pt. „Fundusze europejskie na szkolenia dla firm”. Bezpłatne webinarium odbędzie się 17 stycznia 2023  r. w godzinach od 10:00 do 11:00. 

Wiedza jest motorem rozwoju. Przygotowani, zaangażowani pracownicy to klucz do sukcesu. 

Fundusze europejskie oferują wsparcie na podnoszenie umiejętności samych przedsiębiorców jak i ich pracowników. Szkolenia  będą wybierane indywidualnie z bardzo szerokiej oferty dostępnej w Bazie Usług Rozwojowych. Na spotkaniu zostaną omówione zasady ubiegania się o wsparcie i zaprezentowana niezbędna dokumentacja.  

Dofinansowanie na szkolenia może wynosić nawet 80 % kosztów. 

Gościem webinarium będzie przedstawicielka Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego, która omówi zasady ubiegania się o środki w projekcie „Regionalny Fundusz Szkoleniowy”. Zostaną zaprezentowane także inne możliwości wsparcia dla tych, dla których posiadanie odpowiednich kwalifikacji jest ważne. 

Program dostępny jest na stronie: Serwis Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie na adres e-mail: ue.wloclawek@kujawsko-pomorskie.pl zgłoszenia wpisując w tytule WEB 17.01.2023 oraz w treści imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail. Każdy uzyska od nas zwrotne potwierdzenie. 

Dostęp do webinarium jest bardzo prosty. Wystarczy dysponować komputerem oraz dostępem do sieci i połączyć się z nami za pomocą przesłanego, najpóźniej w dniu spotkania, linku. Zapisać się można również telefonicznie 797 304 126. 

Organizatorzy serdecznie zapraszają. 

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji