fbpx
Testowy baner
Tylko TU Wiadomości

Freshland Festival wraca?! Przeżyjmy to jeszcze raz (WIDEO)

Gotowi na powtórkę z Freshland Festival? Już w najbliższy piątek odbędzie się wyjątkowa transmisja online „Freshland Pool Party”, w trakcie której wrócicie wspomnieniami do najlepszej imprezy tego lata i wspólnie z dj’ami z Freshalnd Events pożegnacie etap wakacyjnych imprez.

Na zakończenie wakacyjnego sezonu i podsumowanie tegorocznej działalności zagra cała ekipa Freshland Events. Ten rok był dla nas pełen wrażeń. Powoli budzimy się z pandemicznego chaosu, który wstrzymał realizację wielu zadań. Mimo wszystko poznaliśmy wspaniałych ludzi, którzy pomogli nam zorganizować największe święto muzyki elektronicznej w regionie „Freshland Festival”. Piątkowe wydarzenie z jednej strony stanowić będzie koniec pewnej ery, z drugiej jest dla nas otwarciem nowego etapu rozwoju marki Freshland Events. Ruszamy naprzód i chcemy ustalić sobie cele i plany na kolejny rok i przyszłe sezony.- powiedział Jacek Zasadziński 'JACK DA RULE’.

Livestream rozpocznie się o godz. 18.00 na kanałach Freshland Events. Houseowe brzmienia z pewnością wprowadzą Was w imprezowy nastrój. Nie będzie nudy, to jest pewne!

Podczas livestream’u zagrają dla Was: KC, Jack Da Rule, Dave Metzo, 4Future, Adamlluki, Woox.

Freshland Events to marka, która promuje szeroko pojętą muzykę i kulturę klubową między innymi poprzez organizacje różnego rodzaju imprez plenerowych oraz livestream’ów. Jest to grupa dj’ów, która przyciąga wielu fanatyków klubowych brzmień i dobrej zabawy.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji