fbpx
Galerie

[FOTO] Ekonomik po gruntownej modernizacji, oddany przed terminem.

Zespól Szkól Ekonomiczny już po gruntownej modernizacji. Wykonawca stanął przed zadaniem rozbudowy i przebudowy budynku głównego, łącznika i sali gimnastycznej z zapleczem sanitarnym.

Prezydent Marek Wojtkowski: Dziękujemy przede wszystkim Wydziałowi Inwestycji oraz Wydziałowi Edukacji, który ściśle współpracował przy tej modernizacji. Cieszę się bardzo, że młodzież już wprowadza się do budynku szkoły.

Zastępca prezydenta Krzysztof Kukucki: Koszt tej inwestycji to 9 mln złotych. Wymieniono instalacje wewnętrzne min. wodno – kanalizacyjną, wodociągową, c.o, ciepła technologicznego. Wykonano pełen zakres prac w zakresie elektrycznym i teletechnicznym. Oprócz odświeżonych tynków, szkoła została docieplona z zewnątrz.

Władze miasta podkreśliły bardzo dobrą współpracę z wykonawcą ,czego efektem jest oddanie inwestycji przed planowanym terminem umownym.

A już 30 listopada w zmodernizowanym budynku Zespołu Szkól Ekonomicznych odbędzie się jubileusz 100-lecia placówki, na który serdecznie zaprasza dyrekcja szkoły.

K.M.

 

 

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji