fbpx
Testowy baner
Galerie

[FOTO] Anwil pewnie pokonał GTK Gliwice.

16 września Anwil podejmował we Włocławku GTK Gliwice. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 98-82, a Ivan Almeida, który ponownie jest zawodnikiem Anwilu rzucił 25 punktów w swoim powrocie do Energa Basket Ligi.

Powiedzieli dla kkwloclawek.pl

Adrian Bogucki: – Zagraliśmy tak, jak powinien grać Anwil Włocławek. Dobrze egzekwowaliśmy nasz plan. Teraz skupiamy się na turnieju kwalifikacyjnym do Basketball Champions League.

Ivan Almeida: – To był świetny mecz. Wspaniale znów grać we Włocławku. Wykonaliśmy świetną pracę. Pierwsza piątka zaczęła z dużą intensywnością, a każdy kto wchodził z ławki próbował to utrzymać. Pokazaliśmy, że możemy więcej niż to, co o nas mówią. Udowodnimy wszystkim niedowiarkom, że się mylą. Zrobimy wszystko, by osiągnąć wielkie cele. To nieistotne, że jestem tu jeden dzień. Cały czas grałem w koszykówkę i trenowałem. Nie ważne, czy byłbym tu dzień, miesiąc czy rok – sytuacja byłaby taka sama. Kiedy pracujesz nad formą każdego dnia, nawet w wakacje, to nie czekasz aż los ci coś da, tylko wykorzystujesz pierwszą nadarzającą się okazję. 

 

 

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji