fbpx
Wiadomości

Food Truck Festival we Włocławku!

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich smakoszy pysznego jedzenia! Już w dniach 25-27 czerwca na Zielonym Rynku we Włocławku będą czekać Food Trucki, które zabiorą Was wyjątkową podróż kulinarną.

Przez 3 dni będą serwowane najpyszniejsze dania kuchni niemalże z całego Świata, między innymi: burgery, frytki belgijskie, burrito, pad thai, szaszłyki, zapiekanki. Wybór jest duży, dlatego z pewnością każdy znajdzie swój smak. Food Truck Festival zapewnia najwyższą jakość i dbałość o każdy szczegół.

Organizatorzy gwarantują przede wszystkim świetną atmosferę z pysznym jedzeniem w roli głównej. Nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych między innymi zabaw z animatorami oraz kolorowych dmuchańców. A to wszystko otoczone najlepszymi utworami muzycznymi. Czy może być lepiej?

Festiwal rozpocznie się w piątek o godzinie 16:00 i potrwa do godziny 22:00. W sobotę Food Trucki będą dostępne od godziny 12:00 do 22:00, natomiast w niedziele uczta również rozpocznie się o godzinie 12:00, a zakończy się o 20:00. Zabierz znajomych, rodzinę i smakuj razem z Nami. Nie możesz przegapić najpyszniejszego wydarzenia we Włocławku!

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji