fbpx
Testowy baner
Wiadomości

Finałowe dwa seanse kina samochodowego w tym sezonie.

Włocławski Instytut Rozwoju i Fundacja „Anwil dla Włocławka” zapraszają na kolejne dwa, ostatnie już w tym roku, seanse kina samochodowego we Włocławku.

2 października 2020 r. na Pchlim Targu przy al. Kazimierza Wielkiego 12 będzie można obejrzeć filmy: „Klątwa Doliny Węży” (o 19:15 – bezpłatny wjazd od ok. 18:30 ) i „Wilk z Wall Street” (o 21:30 – bezpłatny wjazd od ok. 21:15).

W trakcie imprezy obowiązuje reżim sanitarny.

Na teren kina wjechać może jedynie osoba, której temperatura ciała nie przekracza 36,9°C. Pomiar wykonywany jest na wjeździe, osoby z temperaturą 37°C lub wyższą nie zostaną wpuszczone. Przynajmniej jedna osoba w samochodzie ma obowiązek pozostawić do siebie kontakt w postaci imienia, nazwiska, numeru telefonu.

Każdy z widzów przed, w trakcie, jak również po pokazie, musi pozostać w samochodzie. Dopuszczalny jest tylko i wyłącznie ruch pieszy w przypadku konieczności skorzystania z toalety. W przypadku kolejki do sanitariatów osoby muszą zachować 2-metrowy dystans od siebie. Liczba osób w sanitariacie jednoczasowo odpowiada połowie urządzeń przeznaczonych do skorzystania.

Widzowie są zobowiązani do zakrywania ust i nosa maseczką lub przyłbicą ochronną przez cały okres, w którym będą mieli uchylone okno w pojeździe oraz podczas przebywania poza pojazdem – posiadanie środków ochronnych jest kontrolowane na etapie wjazdu na teren kina samochodowego, a w przypadku ich braku organizator odmawia wjazdu na teren kina bez możliwości zwrotu biletu.

W pojeździe przebywać mogą osoby w liczbie nieprzekraczającej połowy miejsc w samochodzie według dowodu rejestracyjnego. Wyjątek stanowią osoby wspólnie zamieszkujące.

Osobom, które nie przestrzegają niniejszego reżimu, organizator może odmówić wjazdu lub nakazać opuszczenie terenu imprezy.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji