fbpx
Wiadomości

Festyn przy SP 3 i Dzień Dziecka w Centrum Kultury Browar B.

1 czerwca 2022 roku o godz. 10.00 Szkoła Podstawowa nr 3 przy ul. Cyganka 6/10 zaprasza na piknik z okazji Dnia Dziecka dla dzieci i młodzieży z obszaru objętego rewitalizacją. Wydarzenie odbędzie się na terenie obiektów szkolnych. Na imprezę zapraszają: UKS Meta, Dyrektor i Nauczyciele SP3.

Na uczestników pikniku czeka bogaty program i liczne atrakcje: pokazy udzielania pierwszej pomocy przez ratowników WOPR, animatorzy zabaw ruchowych dla najmłodszych, zawody w piłkarzyki stołowe, konkurs rzutek lotkami do celu, zjeżdżalnia dmuchana SpongeBob, stanowiska do malowania twarzy i zaplatania warkoczyków, bańki mydlane, maskotka do zdjęć, strzelanie z łuku do celu, fotobudka, słodki poczęstunek, ciepły posiłek.

Natomiast organizatorzy Dnia Dziecka z Browarem B. zapraszają 1 czerwca 2022 r. od godziny 16.00 do sali widowiskowej Centrum Kultury Browar B. przy ul. Łęgskiej (ze względu na prognozy pogody zapowiadające niekorzystne warunki atmosferyczne, impreza która miała pierwotnie odbyć się w parku na Słodowie, została przeniesiona). Na dzieci będzie czekało mnóstwo atrakcji, m.in. zabawy plastyczne, taneczne, warsztaty robienia zwierzątek z balonów, konkurs malowania kredą, warsztaty origami, malowanie twarzy.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji