fbpx
Region Wiadomości

Festiwal Roślin tym razem w Toruniu! Organizator część dochodów ze sprzedaży przeznaczy na pomoc Ukrainie

Niedawno odbył się Festiwal Roślin na Hali Mistrzów. Tym razem czas na Festiwal Roślin na Arenie Toruń. Kto czuje niedosyt po Festiwalu we Włocławku może jechać do Torunia i zakupić kolejne rośliny. Festiwal Roślin to raj dla wszystkich, którzy chcą nadać swojemu wnętrzu niepowtarzalnego, naturalnego klimatu. Organizatorzy wydarzenia przygotowali dla uczestników wyjątkowe odmiany roślin prosto z hodowli, doniczki, środki ochrony roślin, a także ekologiczne nawozy.

Organizator Festiwalu rozpoczął akcje ,,Rośliny dla Ukrainy”, która ma być na każdym tego typu wydarzeniu. Dochód ze sprzedaży wszystkich Begonii stale kwitnących zostanie przeznaczony na potrzeby wsparcia Ukrainy. Środki pieniężne zostaną przelane na konto Polska Akcja Humanitarna.

Na podstawie sugestii uczestników poprzednich edycji, podczas tego wydarzenia zadebiutują nowe odmiany roślin, w tym również rośliny kolekcjonerskie jak na przykład Monstera Variegata, na które wszyscy długo czekali.

Przez zimę odwiedziliśmy wielu ogrodników i zrobiliśmy co w naszej mocy, aby szalejąca inflacja nie odbiła się na naszych cenach. Zapraszamy wszystkich, aby po raz kolejny odwiedzili Festiwal Roślin i zobaczyli co przygotowaliśmy tym razem. Będzie bardzo dużo nowości – zapewnia Łukasz, organizator Festiwalu Roślin.

Rośliny doniczkowe, które będzie można zakupić podczas festiwalu pochodzą prosto z hodowli, dlatego ich ceny są bardzo konkurencyjne. Dodatkowo organizatorzy na cenówkach drukują ich cenę oraz cenę danej rośliny w sklepach internetowych, aby pokazać kupującym oszczędności, które zyskują korzystając z oferty na Festiwalu Roślin. Każda z odmian będzie dostępna w ilościach hurtowych. Uczestnicy mogą więc wybierać z całego wózka, a nie jak w sklepie – z pojedynczych roślin. Ceny rozpoczynają się od 5 złotych.

Link do wydarzenia na Facebooku

Zdjęcie pochodzi z wydarzenia na FB: Festiwal Roślin w Toruniu – wielki market roślin w supercenach.    

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji