fbpx
Wiadomości

Ferie Browerie -każdy znajdzie coś dla siebie.

Ruszyła sprzedaż biletów na „Ferie Browerie” organizowane w Centrum Kultury Browar B. przy ul. Łęgskiej. Od 13 stycznia można również zapisywać swoje pociechy na zajęcia feryjne w Klubach: „Zazamcze”, „Łęg” i Stara Remiza”.

Przypomnijmy: „Ferie Browerie” przy ul. Łęgskiej to m.in. warsztaty „Kupuj z głową!”, zajęcia plastyczne, warsztaty recyklingowe, warsztaty edukacyjno-plastyczne o lesie i jego mieszkańcach, W krainie Muminków – warsztaty manualne i łamigłówki ze świata Tove Jansson, i wiele innych ciekawych spotkań. Zaplanowano też dodatkowe zajęcia, wśród których są m.in. treningi koncentracji i pamięci w formie zabawowej, hocki-klocki, robotyka czy zajęcia w Klubie Gier Planszowych „Taktyk”.

Klub „Zazamcze” zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat na zajęcia organizowane podczas ferii zimowych w dniach od 27 stycznia do 7 lutego. W programie m.in.: Mydlana manufaktura, Pacynkowo – warsztaty robienia pacynek, warsztaty taneczne, Mistrzowie kodowania – warsztaty z robotyki, gry edukacyjne, zabawy, konkursy.

Klub “Łęg” zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat na zajęcia organizowane podczas ferii zimowych w dniach od 27.01 do 07.02.2020 r. W programie m.in.: Ekologia na co dzień – warsztaty czerpania papieru oraz zajęcia w MPEC-u, warsztaty zwijania balonów, warsztaty taneczne, wyjścia na basen, gry edukacyjne, zabawy, konkursy, a na zakończenie ognisko.

Klub „Stara Remiza” zaprasza na ferie dzieci w wieku 6 – 12 lat. W programie: 27.01 – „Mali ratownicy” – gry i zabawy edukacyjne w zakresie pierwszej pomocy, 29.01 – „Tańcowały dwa Michały…” – zajęcia z rękodzieła (papierowe baletnice) oraz zajęcia taneczne z zakresu jazzu, 31.01 – „Mam talent w fotoobiektywie” – konkurs talentów połączony z sesją fotograficzną, 03.02 – „Hocki – klocki” i balonowe szaleństwo w „Starej Remizie” – zabawy z klockami, robienie balonów, 05.02 – „Remizowy zawrót głowy” – gry planszowe oraz zajęcia taneczne z zakresu disco dance, 07.02 – „Przygody z Ozobotem” , kodowanie – zajęcia z zakresu robotyki.

Szczegółowe informacje: https://ckbrowarb.pl/ferie-browerie-5/

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji