fbpx
Wiadomości

Dzisiaj w Hotelu Paradise zawita włocławianka. Jak myślicie, namiesza?

Dzisiaj, 18 października na TVN7 będzie mieć miejsce emisja kolejnego odcinka Hotelu Paradise. W programie pojawi się włocławianka Inga Bartnikowska!

Emisja IV edycji Hotelu Paradise rozpoczęła się w sierpniu tego roku. Program ma charakter reality show i prowadzony jest przez Klaudie El Dursi. Zasady programu są proste, uczestnicy każdy kolejny tydzień muszą zakończyć z partnerem u boku. Czas spędzony na Zanzibarze ma stanowić nie tylko egzotyczną przygodę, ale też ekscytującą grę o sto tysięcy złotych. Każdego tygodnia w programie pojawiać się będą nowi uczestnicy. Osoba bez pary odpada z programu.

Inga Bartnikowska pochodzi z Włocławka, ale na co dzień mieszka w Gdańsku. Ukończyła Zespół Szkół nr. 4 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego oraz Szkołę Podstawową nr 20. Inga była cheerleaderką Anwilu Włocławek, a obecnie jest tancerką w zespole Cheerleaders Flex Sopot. Występowała na meczach różnych kadr narodowych oraz na zawodach w różnych dyscyplinach. Ingę mogliśmy oglądać podczas Polsat Hit Festiwal, a ostatnio na KSW 61.

Zmagania Ingi można oglądać od poniedziałku do czwartku na TVN7 lub na playerze.

zdjęcia: Inga Bartnikowska facebook.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji