fbpx
Wiadomości

Dziś w ratuszu małżeńskie jubileusze! Nawet 65 lat od zawarcia małżeństwa

7 czerwca 2022 roku w sali nr 4 Urzędu Miasta przy Zielonym Rynku 11/13 odbędą się małżeńskie jubileusze.

O godz. 14.00 Jubileusz 65-lecia zawarcia małżeństwa świętować będą Państwo Albina i Franciszek Szcześniakowie.

50-lecie małżeństwa obchodzić będą Państwo: Halina i Jan Grabowscy, Helena i Paweł Rutkowscy, Bożenna i Jacek Dubasowie, Janina i Henryk Kotwowie, Elżbieta i Andrzej Ossowscy, Jadwiga i Aleksy Domańscy, Barbara i Andrzej Przystałowscy, Bronisława i Kazimierz Straszewscy, Kazimiera i Bogdan Strzeleccy, Jadwiga i Adam Baranowscy, Elżbieta i Henryk Ulewiczowie, Barbara i Bogumił Wołczakowie, Halina i Marek Krzyżanowscy.

O godz. 16.00 Jubileusz 60-lecia zawarcia małżeństwa świętować będą Państwo: Janina i Ryszard Gałkowie, Janina i Jerzy Sompolscy. 55-lecie małżeństwa obchodzić będą Pastwo Wanda i Janusz Drzewieccy.

Natomiast gratulacje z okazji 50-lecia zawarcia małżeństwa odbiorą Państwo: Krystyna i Jerzy Urbańscy, Marianna i Bolesław Ziółkowscy, Anna i Andrzej Wiankowscy, Krystyna i Jan Niedzielscy, Bożena i Ignacy Morawscy, Janina i Sławomir Laskowscy, Longina i Zbigniew Kajzerowie, Danuta i Bogdan Gujscy, Marianna i Henryk Strzałkowscy, Fabiola i Jerzy Napiórkowscy, Marianna i Tadeusz Sochaccy, Zofia i Ignacy Jankowscy.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji