fbpx
Testowy baner
Wiadomości

Działa już aplikacja „TransparentneJST”

Włocławek jest w gronie kilku miast testujących funkcjonalności aplikacji, jako nowego produktu firmy Euro Innowacje Software sp. z o.o. Aplikacja jest bezpłatna, można ją pobrać ze sklepu GooglePlay i AppStore.

W aplikacji znajdziemy najważniejsze informacje z Włocławka, jest także możliwość zgłaszania interwencji. Moduł „Ogłoszenia” to najważniejsze informacje z Włocławka (np. wydarzenia, awarie, remonty, spotkania) w formie powiadomień wysyłanych do osób posiadających aplikację. Moduł „Zgłoszenia” daje możliwość zgłaszania sytuacji, które wymagają interwencji.

Koordynatorem modułu Zgłoszeń jest Straż Miejska, do której w pierwszej kolejności będą spływały informacje o zdarzeniach. Następnie będą rozdzielane na poszczególne wydziały czy jednostki zgodnie z charakterystyką zgłoszenia.

Ważna informacja: aplikacja nie służy do obsługi zdarzeń, które wymagają natychmiastowej reakcji, np. zgłoszeń do wypadków drogowych. W takim przypadku należy skorzystać z telefonów alarmowych. Lista sekcji, czyli charakterystyka interwencji, które można zgłaszać, dostępna jest w aplikacji.

Zachęcamy do zainstalowania aplikacji na swoich telefonach komórkowych.

Link do pobrania aplikacji ze sklepu GooglePlay.

Link do pobrania aplikacji z AppStore.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji