fbpx
Testowy baner
Wiadomości

Dwóch poszukiwanych listami gończymi jest już za kratami.

Dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi zatrzymanych zostało przez włocławskich policjantów z grupy poszukiwaczy. 27- i 31-latek trafili już za więzienne kraty. Każdy z nich spędzi tam rok i dwa miesiące.

Grupa policjantów z włocławskiej jednostki, zajmująca się poszukiwaniem osób, namierzyła i zatrzymała w minionych dniach dwóch mężczyzn, ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości.

Mundurowi bardzo szybko „wpadli na trop” 31-latka poszukiwanego za posiadanie narkotyków. Zaskoczony mężczyzna został zatrzymany na terenie miasta. Teraz przez rok i dwa miesiące jego miejscem zamieszkania będzie zakład karny.

W tym samym czasie na terenie powiatu włocławskiego, inna grupa policjantów namierzyła 27-latka poszukiwanego do odbycia kary za kradzież z włamaniem. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna ukrywa się w jednym z domów. Początkowo nikt nie odpowiadał na wezwania mundurowych do otwarcia drzwi, ale policjanci byli pewni, że posesja nie jest opuszczona.

Gdy weszli do środka zauważyli wyrwane płyty sufitowe prowadzące na strych. Tam z kolei znajdował się otwór stanowiący wejście do ukrytego pomieszczenia mieszkalnego. Gdy funkcjonariusze ruszyli w jego kierunku, poszukiwany czym prędzej wyskoczył przez okno. Natychmiast został jednak zatrzymany przez pozostałych policjantów. Zgodnie z wyrokiem sądu najbliższy rok i dwa miesiące 27-latek spędzi w więziennej celi- informuje st. sierż. Anita Szefler-Ciupińska

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji