fbpx
Testowy baner
Wiadomości

Dwa baseny 25 metrowe i jeden 10 metrowy staną na Słodowie.

Urząd Miasta rozstrzygnął przetarg na budowę basenów letnich z zapleczem sanitarnym wraz z zagospodarowaniem terenu. 

Najkorzystniejszą ofertę złożyła spółka TIMBER PROJECT z Warszawy. Oferta uzyskała w oparciu o kryteria wynikające ze Specyfikacji  Istotnych Warunków Zamówienia najkorzystniejszy bilans 60 punktów.

Wykonawca jest zobowiązany opracować oraz przekazać zamawiającemu dokumentację projektowo – kosztorysową oraz wykonać zadanie w dwóch etapach .

Krzysztof Kukucki zastępca prezydenta Włocławka: 3.490.000,00 zł. to całkowita cena oferty brutto, jaką złożyła firma TIMBER PROJECT .Wykonawca w ramach pierwszego etapu do 15 lipca br. będzie miał za zadanie oddać do użytku baseny letnie- dwa 25 metrowe i jeden 10 metrowy. Drugi etap to zagospodarowanie terenu przy basenach , z tego zadania wykonawca będzie musiał wywiązać się w terminie od 15 września do 30 października 2020 roku.

Baseny powstaną na Słodowie, gdzie znajduje się już infrastruktura sportowa min. boiska do gry w piłkę siatkową.Niebawem zakończy się tam również przebiegająca bez problemów, budowa skateparku przy Międzyosiedlowym Basenie Miejskim przy ulicy Wysokiej.

Kinga Maślanka

 

 

 

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji