fbpx
Wiadomości

Dotkliwie pobili 38-latka…

Policjanci z posterunku w Choceniu, zatrzymali dwóch mężczyzn którzy w jednym z pustostanów w miejscowości Czerniewice dotkliwie pobili 38-latka. Obaj sprawcy w chwili zatrzymania byli kompletnie pijani, dlatego zarzuty usłyszeli, gdy wytrzeźwieli. Za przestępstwo, o które są podejrzani grozi im do 3 lat więzienia.

W miniony piątek policjanci z posterunku w Choceniu, zostali powiadomieni o mężczyźnie, który nosił ślady pobicia. Poszkodowany trafił pod opiekę lekarzy, a mundurowi zajęli się ustalaniem, jak do tego doszło.

Okazało się, że dzień wcześniej, 4 lipca do przebywającego w pustostanie w miejscowości Czerniewice 38-latka, przyszło dwóch znajomych, którzy zaczęli bić go po całym ciele. Powodem ataku miały być rozliczenia finansowe. Dotkliwie pobitego mężczyznę sprawcy zostawili i odeszli. Poszkodowany dopiero na drugi dzień powiadomił o wszystkim rodzinę, która wezwała pomoc medyczną i policjantów.

Policjanci jeszcze tego samego dnia  zatrzymali dwóch podejrzewanych o pobicie mężczyzn w wieku 27 i 38 lat. Obaj byli pijani (mieli każdy po ponad 2,5 promila), dlatego trzeźwieli w policyjnym areszcie.

6 lipca obaj zostali doprowadzeni do prokuratury. Tam usłyszeli zarzuty pobicia 38-latka, za co może im grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności. Prokurator objął sprawców policyjnym dozorem.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji