fbpx
Wiadomości

Do Włocławka przyjechało 75 ton węgla! Już jutro mieszkańcy będą mogli odebrać opał zakupiony po preferencyjnych cenach

Do składów we Włocławku dojechało pierwszych 75 ton paliwa stałego. Jutro, tj. we wtorek 29 listopada pierwszych 40 mieszkańców będzie mogło odebrać opał. Obecnie pracownicy Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Bezpieczeństwa Urzędu Miasta kontaktują się z osobami, które złożyły wnioski (powiadamianie odbywa się zgodnie z kolejnością terminów złożenia wniosków w ratuszu).

Jak będzie wyglądała procedura? Osoby, które dziś zostaną powiadomione o możliwości odebrania opału, jutro powinny zgłosić się do Urzędu Miasta przy Zielonym Rynku 11/13, do kasy na parterze. Po wpłaceniu należności, należy jeszcze udać się do pokoju nr 2 (parter, budynek B). Potem będzie można odebrać opał. Do ceny węgla nie jest doliczony koszt transportu z punktu do danego gospodarstwa domowego. Będzie to dodatkowy koszt ustalany bezpośrednio z danym punktem sprzedaży.

We Włocławku sprzedaż paliwa stałego po preferencyjnych cenach prowadzą trzy składy: przy ul. Grodzkiej 68 B, ul. Barskiej 4 i ul. Toruńskiej 174.

Mieszkańcy proszeni są o cierpliwe oczekiwanie na telefon z Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Bezpieczeństwa, kontakt odbywa się sukcesywnie z kolejnymi osobami.

Jeśli chodzi o statystyki, to obecnie w ratuszu złożonych jest 1100 wniosków o zakup paliwa stałego po preferencyjnych cenach.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji