fbpx
Wiadomości

Dachowanie pojazdu osobowego w pobliżu Włocławka.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem ciągnika rolniczego z przyczepą i samochodu osobowego doszło na drodze powiatowej 2807C w pobliżu miejscowości Wieniec-Zalesie (gm. Brześć Kujawski). Wynikiem zdarzenia było dachowanie citroena, którego kierowca został odwieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło dzisiaj-18 września po godzinie 9.00 na drodze powiatowej pomiędzy Wieńcem a Włocławkiem. 67-letni kierujący citroenem jadąc od Wieńca w stronę Włocławka zahaczył o tył przyczepy rolniczej.

Ciągnik rolniczy z przyczepą prowadzony przez 54-latka poruszał się w tym samym kierunku. W wyniku uderzenia samochód dobowy dachował, a kierowca został zabrany z obrażeniami do szpitala. Przeprowadzone przez policjantów badanie trzeźwości wykazało, że obaj kierowcy byli trzeźwi- informuje st. sierż. Tomasz Tomaszewski

Droga na czas działań ratowniczych i zabrania pojazdów była zablokowana przez dwie godziny. Policjanci po ustaleniu wszystkich okoliczności ukarali kierowcę citroena mandatem karnym i punktami jako sprawcę zdarzenia drogowego. 67-latek tłumaczył się, że został oślepiony przez słońce i nie zauważył jadącego przed nim ciągnika rolniczego.

K.M.

Polecamy

1 komentarz

Miejsce konstruktywnej dyskusji

%d bloggers like this: