fbpx
Wiadomości

Czyja propozycja zdobędzie tytuł Lokalnego Produktu 2022? Głosowanie trwa do 17 listopada!

W II edycji Konkursu na „Lokalny Produkt” z obszaru Śródmieścia mieszkańcy wybiorą Zwycięzcę spośród 5 zgłoszonych propozycji.

Propozycje Lokalnego Produktu 2022 biorą udział w bitwie o głosy mieszkańców w głosowaniu online w dniach od 3 do 17 listopada. W tym samym czasie, Pomysłodawcy mogą w swoich pracowniach prezentować, udostępniać i oferować zainteresowanym mieszkańcom swoje propozycje.

Można oddać głos tylko na jedną z wymienionych poniżej propozycji.

1. Makijaż artystyczny w odcieniach kobaltu – propozycja firmy Sublime Instytut urody Wiktoria Kruszyńska z ul. Cyganka 26 lok. 2;

2. Włocławski papier kreatywny – propozycja firmy Pani Anny Jarzębowskiej – ANITKA KORALIK z ul. 3 Maja 9;

3. Komplet podstawek pod imbryk i kubki – propozycja firmy Jelonek Dekor ARWENA Piotr Popiel z ul. 3 Maja 9;

4. Zestaw świec z naturalnego wosku zdobionych motywem fajansu włocławskiego – propozycja Pani Alicji Pszczolińskiej właścicielki Kawiarni MIODNIA z ul. 3 Maja 1;

5. Włocławski wieszak na klucze – propozycja firmy Pani Eweliny Kajszczak Tymomania z ul. 3 Maja 9.

Najpóźniej do 1 grudnia br. poznamy Zwycięzcę II edycji Konkursu na Lokalny Produkt.

Docelowo, wybrany w drodze głosowania mieszkańców przedsiębiorca otrzyma prawo do używania dla danego produktu lub usługi tytułu Lokalny Produkt, wraz z odpowiednim oznaczeniem oraz nagrodę finansową, którą może spożytkować na m. innymi zakup materiałów do produkcji, dokonania opłat związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz zakupu niezbędnego sprzętu technicznego i elektronicznego.

Konkurs jest realizowany w ramach Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Włocławek na lata 2018-2028. Głosować można pod adresem.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji