fbpx
Wiadomości

Czy to start kampanii wyborczej we Włocławku?

Wczoraj 12 października została podpisana umowa pomiędzy włocławskim Urzędem Miasta, a firmą Sawawa. Umowa dotyczy przebudowy ulicy 3-go Maja i stworzeniu na niej woonerfu. Podczas podpisywania umowy obecny był prezydent miasta Marek Wojtkowski jak i zastępca prezydenta Krzysztof Kukucki. Jak jednak zauważono na jednej z grup na Facebooku, na zdjęciu pochodzącym z oficjalnego konta prezydenta miasta został wycięty zastępca prezydenta, czyżby kampania wyborcza rozpoczęła się o dwa lata szybciej niż zwykle?

Wybory samorządowe zaplanowane są na rok 2023.Najprawdopodobniej głównymi konkurentami w przyszłych wyborach będą Krzysztof Kukucki oraz Marek Wojtkowski. 

Na jednej z włocławskich grup Włocławek i okolice, mieszkańcy zwrócili uwagę, że na zdjęciu Marka Wojtkowskiego brakuje Krzysztofa Kukuckiego. Internauci nie kryją oburzenia w związku z tą sytuacją. Koncepcja terenów zielonych, woonerfów wielokrotnie podkreślana była przez Krzysztofa Kukuckiego w kampanii wyborczej z 2018r.

Przyszłe wybory mogą być bardzo zacięte, zwłaszcza że z tego co widzimy nieoficjalna kampania wyborcza ruszyła już teraz.
Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji