fbpx
Lifestyle

Czarny Eskimos, czyli wyjątkowa drukarnia oferująca kompleksowe usługi. Poznaj jej historię…

Czarny Eskimos to niewątpliwie najszybciej rozwijająca się drukarnia w regionie. Wyróżnia się przede wszystkim szeroką ofertą i odpowiada na potrzeby wymagających klientów. Ma do zaproponowania wiele. A najlepiej opowiedzą o tym jej właściciele – Adrian Krzyżanowski i Kacper Niedzielski. Dlatego przeprowadziliśmy z nimi krótką rozmowę, która przybliży historię powstania drukarni oraz to co proponuje. Przekonaj się sam!

Jak narodził się pomysł założenia Czarnego Eskimosa? Od jak dawna jesteście na rynku?


Świeżo po szkole braliśmy czynny udział w życiu społecznym naszej okolicy, dlatego  przy organizacji wielu wydarzeń, bazowaliśmy na współpracy z  regionalnymi drukarniami. Niestety w wielu przypadkach nie spełniono  naszych oczekiwań. Nie chodziło jednak o cenę, czy jakość. Głównym problemem był brak kompleksowej oferty w wyniku czego , nie byliśmy w stanie kupować wszystkich niezbędnych materiałów reklamowych w jednej drukarni. Wtedy narodził się pomysł  założenia Czarnego Eskimosa, drukarni, która będzie wyróżniać  szerszym niż konkurencja zakresem oferowanych usług. Marzyła nam się drukarnia z prawdziwego zdarzenia, która zaspokoiła by wszelkie potrzeby docelowych klientów. Elementem kluczowym w dynamicznym rozwoju był wykup dwóch  dużych drukarni z naszego województwa, co diametralnie wpłynęło na  zakres oferowanych usług. Od tego momentu staramy się utrzymać jak największy progres naszego Eskimosa. Zainteresowanie naszą drukarnią przerosło nasze oczekiwania, dało nam to tyle pozytywnej energii i chęci do rozwoju, że w bardzo krótkim czasie  staliśmy się najszybciej rozwijająca drukarnią w regionie.

Co macie w swojej ofercie?


Drukarnia Czarny Eskimos specjalizuje się w offsetowym druku arkuszowym oraz w druku cyfrowym w niskich, średnich oraz wysokich nakładach. Zajmujemy się również drukiem wielkoformatowym na potrzeby małych i dużych firm, kampanii marketingowych jak i drukiem na odzieży oraz gadżetach reklamowych. Stale podnosimy swoje kwalifikacje oraz poszerzamy naszą ofertę, by móc sprostać zmieniającym się wymaganiom branżowym. Dysponujemy bogato wyposażonym parkiem maszynowym oraz rozbudowanym działem introligatorskim, dzięki czemu możemy sprostać potrzebą nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystkie nasze prace przechodzą z rygorystyczną kontrole jakości  na każdym etapie produkcji, byśmy mogli finalnie oddać produkt dopracowany w każdym szczególe. Dzięki temu mamy pewność, że otrzymane przez Państwa produkty będą w 100% zgodne z oczekiwaniami.

Do kogo Czarny Eskimos kierujecie swoje usługi?


Nasze usługi  skierowane są do osób szukających kompleksowej i profesjonalnej  obsługi. Drukarnia Czarny Eskimos realizuje duże hurtowe zamówienia zarówno w Polsce, jak i za granicą, lecz nie skupiamy się tylko na tym. Dla nas liczy się każdy klient, dlatego realizujemy również zamówienia detaliczne nawet od 1szt.

Jesteście sponsorem AZS Włocławek, co skłoniło was do tego aby pomagać w rozwijaniu sportu we Włocławku ?

Tak, od kilku sezonów dumnie wspieramy AZS Włocławek. Chcemy wspierać rozwój młodych sportowców, a zarazem cieszymy się, że  byliśmy kluczem otwierającym w nieustannym progresie AZS.

Popieracie również takie przedsięwzięcia jak Freshland ?


Oczywiście Freshland jest imprezą z którą utożsamiamy się całym serduchem. Zawsze uważaliśmy, że inicjatywy oddolne są podstawą, które budują tożsamość społeczności i miasta. Jesteśmy dumni, że dołożyliśmy cegiełkę do stworzenia tak unikatowej imprezy. Podczas trwania tegorocznego wydarzenia wiedzieliśmy już, że w następnych latach chcemy być częścią tak niecodziennej imprezy jaką jest Freshland. Świetna organizacja!


Jakie macie plany na dalsze rozwijanie firmy?


Chcielibyśmy by DRUKARNIA CZARNY ESKIMOS stała się pierwszym wyborem każdego włocławianina. Póki co nie patrzymy na konkurencje i robimy swoje.

Zapraszamy po więcej informacji: facebook.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji